Spot Reklamowy!
Spot Reklamowy!

W dniu wczorajszym w Niedzicy odbył się I Niedzicki koncert charytatywny dla chorej na postępowy zanik mięśni Iwony Nowak z Niedzicy, organizatorem koncertu jest Marcin Pająk – redaktor naczelny portalu www.niedzica.e-spisz.pl oraz www.polski-spisz.com.

Na koncercie pojawiło się mnóstwo ludzi, jak informuje sam organizator w pewnym momencie naliczono aż 407 osób które pojawiły się by wesprzeć i pomóc Iwonie poprzez różne licytacje począwszy od obrazu podarowanego specjalnie na ten koncert przez Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę , rękodzieła, obrazy wykonane przez regionalnych artystów aż do Fiata 126P podarowenago przez mieszkańców Niedzicy Andrzeja Chmiel i Marka Mondel. Na koncercie pojawiła się Kapela Szczypior z partnerskiej Gminy Gniewino.

Podczas imprezy udało zebrać się 15 038,93 zł.  

W imieniu swoim z całego serca dziękuję przybyłym gościom, darczyńcom, zespołom muzycznym ( Kapela ROY, Sprytni, Basiorki, Kumple Janosika, Parzenica, Śpasy), kabaretowi Śleboda za ogromną chęć i serce ! Chciałbym również podziękować sponsorom Panu Jackowi Bogaczyk z Toyota Kobos z Nowego Sącza, Panowi Adamowi Dunajczan – firma Adaś transport sanitarny i przewóz chorych z Niedzicy oraz firmie Ankar Garnitury z Łapsz Niżnych.

Dziękuję również Panu Stanisławowi Barnaś- Radnemu Sejmiku Małopolskiego za gadżety reklamowe z MORD (Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego) oraz z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.  

Foto. Dawid Pojedyniec