Spot Reklamowy!
Spot Reklamowy!

W dniu 8 lutego br. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ten wyjątkowy dzień, który stał się okazją do przeobrażenia się w
wymarzoną postać z filmu, animacji czy też ulubionej książki. Był to czas zabawy, kolorowych strojów i mile spędzonych chwil z rówieśnikami.

Na zabawie odbył się konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Jego organizatorem był Samorząd Uczniowski. Celem konkursu było: rozwijanie kreatywności i wyobraźni, wzmocnienie relacji rodzinnych przy wspólnej pracy nad strojem oraz dobra zabawa. Nie zabrakło ciekawych strojów, stąd też bardzo trudne zadanie mieli członkowie Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie z klas Oddziału Przedszkolnego i z klas I-III Szkoły Podstawowej otrzymali słodki upominek, a zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem i podarunkiem w postaci porcelanowego misia.

ZWYCIĘZCY KONKURSU
Maciej Milaniak, kl. 0 a
Michał Kaszycki, kl. 0 b
Aleksandra Neupauer, kl. 0 b
Jakub Strączek, kl. 0 c
Alicja Pandyra, kl. 0 d
Justyna Bogaczyk, kl. I SP
Natalia Mondel, kl. II SP
Kinga Pałach, kl. III SP
Sebastian Pęksa, kl. IV b SP
Łukasz Kowalczyk, kl. V SP
Wacław Bogaczyk, kl. VI SP
Karina Janosz, kl. VII SP

Na koniec pragnę podziękować Rodzicom, którzy zorganizowali poczęstunek dla wszystkich uczniów i wsparli nas pomocą przy organizacji zabawy. Słowa podziękowania kieruję też do Pani Beaty Grońskiej – współorganizatorki zabawy karnawałowej.

o./Dorota Magiera