Spot Reklamowy!
Spot Reklamowy!
 1. Serdecznie witamy pośród nas przebywających turystów i narciarzy i życzymy Wam udanego wypoczynku.
  Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, o 900 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Dziś I Niedziela Miesiąca - po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  W ramach Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu „z szatą Jezusa” i modlitwami wstawienniczymi, którą prowadzić będzie Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Światło Taboru” z parafii św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu. Szczególnymi zaproszonymi są wszyscy kandydaci do bierzmowania wraz z najbliższymi.
  Zapraszają na 28. Śpiskie Zwyki. Rozpoczęcie o godz. 12:00 w GOK-u.
 2. Kalendarz liturgiczny:
  - poniedziałek 5.02 - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Poświęcenie chleba i wody
  - wtorek 6.02 - wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  - sobota 10.02 - wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy
  - niedziela 11.02 - odpust ku czci św. Walentego w Krempachach. Suma odpustowa o godz. 9:30 i 11:30.
 3. Program trzeciej części Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego zostanie ogłoszony w przyszłą niedzielę.
 4. Spotkania: poniedziałek o godz. 16:30 - Kółko Misyjne, po Mszy św. kl. III G i rodzice dzieci I Komunijnych, środa po Mszy św. lektorzy, piątek po Mszy św. młodzież, sobota o godz. 15:00 ministranci.
 5. Pielgrzymka do Rzymu w dniach od 8 do 12 lutego. Wyjazd w czwartek o godz. 8:00 od kościoła. Pielgrzymi proszą o modlitwę i o niej zapewniają w Wiecznym Mieście.
 6. Parafia w Krempachach zaprasza na Triduum ku czci Św. Walentego. Rozpoczęcie w czwartek o godz. 18:00. Na przeżywanie tego święta są zapraszani wszyscy, a szczególnie: chorzy, narzeczeni, małżonkowie, jubilaci. Więcej na ten temat w gablotach ogłoszeń.
 7. Ksiądz proboszcz z Nowej Białej wraz z poszkodowanymi rodzinami bardzo gorąco dziękuje za okazaną pomoc materialną w minioną niedzielę. Zebraliśmy 10000 zł. Bóg zapłać!
 8. Misjonarze kapucyni ponownie zapraszają do akcji „Pączek dla Afryki”. Cele tegorocznej zbiórki to pomoc głodującym dzieciom w Republice Środkowoafrykańskiej, budowa szkół, przedszkola, studni i kaplic. Członkowie naszego Kółka Misyjnego będą kwestować od jutra do czwartku po wieczornej Mszy św. Bóg zapłać!

Ks. Józef Bednarczyk, proboszcz